Četba dobré knihy je ustavičný dialog,
při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá.

André Maurois, francouzský spisovatel

ICT - knihovna Protivanov
Knihovna roku 2009

Úvod > Probíhající akce > Zdobení velikonočního stromu na Náměstí

Zdobení velikonočního stromu na Náměstí

Datum konání:
6.4.2017

P1080810.JPGVloni si děti poprvé na Náměstí vyzdobily velikonoční strom. Tato akce proběhne i letos a to přesněji ve čtvrtek 6. dubna 2017 ve 14:00 hodin.
Vyzývám tímto všechny děti, malé předškoláky, školáky i ty, kteří jsou ještě s maminkami doma, aby s výzdobou velikonočního stromu pomohly a to tak, že na tvrdý papír namalují velikonoční vajíčko o velikosti od 13 do 18 cm, pak je oboustranně vymalují a vystřihnou. Ke kreslení nepoužívejte barvy, pouze pastelky, fixky či voskovky. Šablonu  vajíčka najdete na zde.

Takto vyrobené a nazdobené vajíčko přineste                    nejpozději do 31. 3. 2017 do knihovny k laminaci. Těším se nejen na všechna krásně barevná vajíčka, ale také na samotné zdobení stromu.