Četba dobré knihy je ustavičný dialog,
při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá.

André Maurois, francouzský spisovatel

ICT - knihovna Protivanov
Knihovna roku 2009
Drobečková navigace

Úvod > Probíhající akce > Poděkování

Poděkování... za Pohádkovou noční stezku

pátek 6. června uspořádala knihovna pro děti Pohádkovou noční stezku. Ráda bych tímto poděkovala všem dobrovolníkům, kteří se převlékli za strašidla a pohádkové bytosti a udělali pro 70 dětí a jejich rodiče zábavu a legraci. Děkuji Mileně Kejíkové a děvčatům z družiny, Petře Krejčí a Liborovi Pavlů, Zdence a Zdeňkovi Pavlů, Martině Šmídové, Pepovi Šustrovi a hasičům, kteří zajišťovali oheň na opékání párků.

 

... za Dětský maškarní karneval

V neděli 22. června proběhl na místním hřišti „Dětský maškarní karneval“. Program zajišťovala Agentura Koráb Brno a o velmi pěkný doprovodný program – airsoft -  se postaral Tomáš Krejčí a spol.   Dominantou na hřišti byl obrovský skákací hrad, jehož sponzorem bylo VPO Protivanov, a.s.

            Ráda bych touto cestou poděkovala všem sponzorům, bez kterých by se karneval pro děti nemohl uskutečnit. Jsou jimi: Městys Protivanov – sponzor programu, VPO Protivanov, a.s. – sponzor skákacího hradu, DŘEVO – MÁLEK, s.r.o. Protivanov, M.I.S. spol. s r.o. Protivanov, TAURUS, družstvo Protivanov, DEAS, spol. s r.o. Boskovice, Autodoprava Zdeněk Hrubý, s.r.o. Protivanov, Pohostinství ALFA  Protivanov, Hasiči Protivanov, Pizzerie U Veverků Protivanov, Prodejna COOP Protivanov, Římskokatolická farnost Protivanov, Kinetic s.r.o. Protivanov, Kadeřnické a kosmetické studio Protivanov, Mlékárna Otinoves s.r.o., Jatky a masná výroba Lešany, Průmyslová prodejna Jiří Barák Protivanov a  Lékárna Protivanov.

          Velké poděkování patří také hasičům, kteří se postarali o dobré občerstvení, dále TJ Sokolu za zapůjčení prostoru hřiště a všem dobrovolníkům, kteří mně po celý maškarní karneval pro naše nejmenší pomáhali. Vážím si jejich pomoci a ochoty.

 

Fotografie z obou akcí najdete ve fotogalerii.