Četba dobré knihy je ustavičný dialog,
při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá.

André Maurois, francouzský spisovatel

ICT - knihovna Protivanov
Knihovna roku 2009
Drobečková navigace

Úvod > Probíhající akce > Poděkování

PoděkováníDatum konání:
1.12.2019

Stalo se již tradicí, že zahajujeme v našem městysi (tak jako po celé republice) adventní dobu slavnostním rozsvícením vánočního stromu. To letošní proběhlo krásné nedělní odpoledne 1. prosince 2019. Během slavnostního programu vystoupil žesťový kvintet Holóbkove mozeke, děti z mateřské školky, žákyně ZUŠ s flétnami, krásná byla i Barunčina píseň či vystoupení družiny základní školy. Na samotném začátku jsme společně se dvěma pohádkovými postavami Mickey a Minnie posílali dopis Ježíškovi a konec slavnosti pak patřil skupině Lucius, která k nám přijela z Brna se svým zbrusu novým vánočním ohňovým vystoupením.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem malým i velkým účinkujícím, všem učitelům a vychovatelům za přípravu dětí na vystoupení, manželům Menšíkovým, dále pak za ozvučení, osvětlení a celé technické zázemí při této akci, vychovatelkám z družiny za výzdobu podia, hasičům za zajištění dopravní situace, družstvu Taurus za zapůjčení podia a Městysi Protivanov za sponzorství celé akce. Díky vám všem, protože bez vás a vaší pomoci by se nic nemohlo uskutečnit!

Fotky z této akce od Milana Kitnera najdete ve fotogalerii.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů