Četba dobré knihy je ustavičný dialog,
při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá.

André Maurois, francouzský spisovatel

ICT - knihovna Protivanov
Knihovna roku 2009
Drobečková navigace

Úvod > Probíhající akce > Maškarní karneval - poděkování

Maškarní karneval - poděkováníV neděli 25. 6. 2017 se konal v našem městysi tradiční maškarní karneval. Ráda bych touto cestou poděkovala všem sponzorům, bez kterých by se celý karneval a zvláště pak tombola pro děti nemohla uskutečnit.

Jsou jimi:

Městys Protivanov – sponzor programu, VPO Protivanov, a.s. – sponzor skákacího hradu, DŘEVO – MÁLEK s.r.o. Protivanov, M.I.S. spol. s r.o. Protivanov, TAURUS, družstvo Protivanov, DEAS spol. s r.o. Boskovice, Autodoprava Kopecký s. r.o. , Lanik s.r.o. Boskovice, Římskokatolická farnost Protivanov, Autodoprava Zdeněk Hrubý, MUDr. Libor Švec , Pohostinství ALFA Protivanov, Kinetic s.r.o. Protivanov, Mlékárna Otinoves s.r.o., Hasiči Protivanov, Prodejna COOP Protivanov, Průmyslová prodejna Jiří Barák Protivanov.

Poděkování patří také hasičům, kteří se postarali o občerstvení, dále SK Sokolu za zapůjčení hřiště, paní Mileně Kejíkové a dětem z družiny, sl. Petře Krejčí a dětem z MŠ za pěknou výzdobu, panu Liborovi Pavlů za ozvučení a všem ostatním, kteří mně po celý maškarní karneval pro naše nejmenší pomáhali.